O nadacinadacePartneři a darynadaceTiskové centrumnadaceRealizované projektynadaceKontakty 
Aktuality   2022
 
méně

Tisková zpráva

Čas už jen do 28. února mají renomovaní tvůrci i autoři prvotin na přihlášení svého díla do jedné ze dvou kategorií scenáristické soutěže FILMOVÉ NADACE. Hlavní kategorie je určena všem scenáristům bez rozdílu věku a kategorie Hvězda zítřka dává možnost začínajícím autorům bez dosud realizovaného scénáře celovečerního filmu, kteří nepřesáhli věk 33 let. Do soutěže mohou autoři s trvalým bydlištěm v Česku zaslat zcela nový scénář celovečerního hraného filmu, který dosud nebyl realizován. Pro vítěze přichystala nadace až 800 tisíc korun.

Podklady do soutěže, tj. scénář spojený s autorskou explikací a žádost o poskytnutí nadačního příspěvku, se posílají výhradně elektronicky na e-mail info@filmovanadace.cz. Za účast v soutěži se neplatí žádné vstupní poplatky. Členové výboru nadace hodnotí přihlášené scénáře bez znalosti jmen autorů jako anonymní díla. 

Podrobná pravidla pro zasílání prací, formuláře žádosti a další informace o podmínkách pro poskytování nadačních příspěvků jsou dostupné na webu filmovanadace.cz. TV spot pro rok 2022 naleznete v sekci Foto – Video. Tisková zpráva o vyhlášení výzvy zde.

 
 
Ceska televizePravo
facebook filmovanadace
INNOGY
 
 99 autorů 95 scénářů 
 – tisková zpráva o došlých žádostech 2022.....více
 
 Registrační maily 
 účastníkům soutěže 2022 rozeslány.....více
 
 Příjem žádostí ukončen 
 výzva 2022 byla uzavřena v pondělí o půlnoci.....více
 
 Nejčastější dotazy 
 zodpovídáme na Facebooku.....více